Ett par kandelabrar, nysilver, för fem ljus vardera, 1900-talets mitt, höjd ca 22cm, slitage. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE1.20240515.R74762 |
Utropspris | 1 kr |
Aktuellt bud | 125 kr |
Stänger | 2024-05-15 19:07:30 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 299 kr |